KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13351009
nr 1335 1009
Eva Zettervall
(f. 1941), Sverige
Blandteknik, Signerad a tergo, daterad 1986. Mixed media, 108x108cm
Eva Zettervall, född 1941 i Boden, svensk målare,
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 29 juni 2020
kl 18:33:02
20/6 11:53:33
700 kr
29/6 13:00:58
29 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer